Kontaktpersoner

Stephan Carlsson, projektledning
stephan.carlsson@eddy.se
Tel. direkt 0498-208888

Edvin Weijmers, projektledning
edvin.weijmers@eddy.se
Tel. direkt 0498-208880, mobil 0706-995690

Adam Weijmers, produktionschef
adam.weijmers@eddy.se
Tel. direkt 0498-208881

Daniel Weijmers, produktion och programmering
daniel.weijmers@eddy.se
Tel. direkt 0498-208882

Jenny Nordenankar, redaktion och produktion
jenny.nordenankar@eddy.se
Tel. direkt 0498-208883

Jan Östlund, grafisk formgivning
jan.ostlund@eddy.se
Tel. 0498-208884

Alexander Thulin, produktion
alexander.thulin@eddy.se
Tel. 0498-208885